Psihoterapevtski in psihodiagnostični center Maribor
V psihoterapevtskem in psihodiagnostičnem centru delamo
Vesna Tetičkovič Vesna Tetičkovič
univ. dipl. psih., vodja centra

gsm: 051 631 161
e-pošta: vesna.tetickovic@psihoterapevtski-center.si
 
Samo Pastirk Samo Pastirk
univ. dipl. psih., specialist klinične psihologije in psihoterapevt

e-pošta: samo.pastirk@psihoterapevtski-center.si
 
Maja Bundalo Bočić Maja Bundalo Bočić
dr. med., specialist psihiatrije in kognitivno-vedenjski psihoterapevt

gsm: 040 324 605
e-pošta: maja.bocic@psihoterapevtski-center.si
 
Jernej Vidmar Jernej Vidmar
univ. dipl. psih., specialist klinične psihologije in kognitivno-vedenjski psihoterapevt

gsm: 031 665 595
e-pošta: jernej.vidmar@psihoterapevtski-center.si
 
Ksenija Čuić Bratina Ksenija Čuić Bratina
univ. dipl. psihologinja in psihoterapevtka

gsm: 031 368 418
e-pošta: ksenija.bratina@psihoterapevtski-center.si
 
Irena Toš Koren Irena Toš Koren
univ. dipl. psihologinja, spec. psih. svetovanja, certifikat iz vedenjsko kognitivne terapije

gsm: 041 984 354
e-pošta: irena.tos.koren@psihoterapevtski-center.si
 
Janja Krčar Soldo Janja Krčar Soldo
mag. psihologije, specializantka integrativne psihoterapije

e-pošta: janja.krcar.soldo@psihoterapevtski-center.si
 
Liza Prajnc
univ. dipl. psih., edukantka razvojno analitične in vedenjsko kognitivne psihoterapije

e-pošta: liza.prajnc@psihoterapevtski-center.si
 
Edo Gošnjak
univ. dipl. psih., specialist klinične psihologije in psihoterapevt (razvojna analitična psihoterapija)

e-pošta: edo.gosnjak@psihoterapevtski-center.si
 
Gašper Grobelšek Gašper Grobelšek
dr. med., terapevt medicinske hipnoze

e-pošta: gasper.grobelsek@psihoterapevtski-center.si
 
Ana Jerman
spec. klin. psih.

e-pošta: ana.jerman@psihoterapevtski-center.si
 
Tamara Polanič
univ. dipl. psih., spec. klin. psih.

e-pošta: tamara.polanic@psihoterapevtski-center.si
 
Nastja Ornik Nastja Ornik
mag. psih., edukantka razvojno analitične terapije

e-pošta: nastja.ornik@psihoterapevtski-center.si
 
Mojca Hribar Damiš Mojca Hribar Damiš
mag. psih., spec. klin. psih., integrativna relacijska psihoterapevtka

e-pošta: mojca.hribar.damis@psihoterapevtski-center.si
 
Danijela Mrzlekar Svetel Danijela Mrzlekar Svetel
univ. dipl. psih., specialist klinične psihologije in psihoterapevt (razvojna analitična psihoterapija)

e-pošta: danijela.svetel@psihoterapevtski-center.si
 
© 2010-2019 Psihoterapevtski in psihodiagnostični center Maribor|Pravno obvestilo